Spolupráca


Pridaj sa aj ty k tímu profesionálov a začni šíriť s nami odbornosť a kvalitné informácie po celom Slovensku a zažívať tie najlepšie dobrodružstvá.

S kým spolupracujem ? 

Spolupracujem s čestnými a charakternými ľuďmi, pre ktorých nie je prvoradá provízia ale dlhodobo spokojný klient  a pridaná hodnota, ktorú na trh prinášame. Je v mojom záujme prinášať top službu aj za cenu nižšej alebo žiadnej provízie. Táto práca je o neustálom vzdelávaní sa v tomto segmente a neustálom napredovaní. Preto si vyžaduje vytrvalosť a trpezlivosť. Je to beh na dlhe trate (ako maratón), kým si vybuduješ dobré meno v spoločnosti a začnú sa ti ozývať klienti aj sami. 

Samozrejme všetko dôležité čo budeš potrebovať ťa naučíme. A to od odbornosti vo všetkých oblastiach, znalosti obchodu, tvorbu funpage, písanie článkov, emailing až po servis existujúcich klientov.

Nespochybniteľnými výhodami tohto podnikania sú : 

- časová flexibilita
- minimálne vstupné náklady
- možnosť vykonávať túto činnosť na celom území Slovenska
- možnosť vybudovať pasívny príjem
- možnosť naučiť ťo čo vieš ty, iných ľudí a vytvoriť obchodnú sieť
- benefity vo forme dovoleniek a iných cien


S kým nespolupracujem ?

Nechcem spolupracovať s ľuďmi, ktorí hľadajú skratky k peniazom a snažia sa zbohatnúť rýchlo. Podnikáme v službách a preto aby podnikanie fungovalo dlhodobo a trvácne je potrebné danú službu poskytovať na čo najprofesionálnejšej úrovni. Nespolupracujem taktiež so zástancami IŽP (investičných životných poistení) a predražených produktov.